Про компанію

Виробниче підприємство «ДІОДІКА» зарекомендувало себе як перевірений та надійний партнер на українському та європейському ринку освітлювальних приладів. Ми займаємося конструюванням, виробництвом, монтажем, налагодженням та подальшим сервісним обслуговуванням світлодіодного освітлення будь-якого масштабу та рівня складності.
Асортимент нашої компанії включає більше сотні найменувань світлової техніки власного виробництва:
  • Вуличні світлодіодні світильники;
  • Автономні світильники на сонячних батареях;
  • Промислові світлодіодні світильники;
  • Офісні світлодіодні світильники;
  • Архітектурне освітлення будівель;
  • Паркове та ландшафтне освітлення;
У виробництві продукції ми використовуємо комплектуючі елементи провідних брендів, включаючи Philips, Hlvar, MEAN WELL, Samsung, Cree, Osram та інші.
5 причин вибрати нас
ТОВ "ДІОДІКА" - не просто онлайн магазин, а виробниче підприємство.
Ми виробляємо світильники та гарантуємо їх якість та гарантійне обслуговування
Екологічність, висока якість та надійність продукції
Вироблений товар має сертифікати якості ISO 9001, ISO 14001
Високий рівень обслуговування
Команда ТОВ «ДІОДІКА» вважає, що фраза «Клієнт завжди має рацію» актуальна в рамках сучасної конкуренції. І на практиці це говорить про те, що ми уважно слухаємо та чуємо своїх замовників.
Багатий асортимент товару
Ми не просто ставимо собі завдання набити віртуальний прилавок світлодіодним обладнанням, в якому складно розібратися. Ми робимо акценти ТІЛЬКИ на високоякісні прилади, що пройшли перевірку якості, мають всі необхідні сертифікати.
Конкурентоспроможна цінова політика
Ціна виходить від якості комплектуючих, які використовуються при виробництві світильників, так як ми використовуємо тільки кращі та перевірені комплектуючі, ціна буде відповідною ринку.

Гарантія якості продукту. Будь-який світлодіодний прилад незалежно від ціни і форм-фактора є електронним обладнанням, тому його якість залежатиме від якості окремих комплектуючих елементів.

Наше виробниче підприємство ТОВ «ДІОДІКА» пропонує своїм замовникам винятково високоякісні LED-світильники, спроектовані бригадою досвідчених інженерів, що призводить до мінімуму шансів виходу приладу з ладу. У будь-якому випадку наші покупці отримують разом із продукцією та фірмову гарантію, тому будь-яка несправність буде ліквідована в найкоротші терміни.
Ми поважаємо та цінуємо кожного покупця, так що оформлення обробки кожного замовлення проводиться максимально оперативно. На нашому боці п'ятирічний досвід виробництва та продажу світлодіодних приладів, налагоджені зв'язки зі світовими постачальниками комплектуючих елементів та високий професіоналізм персоналу! Повірте, ми розуміємося на світлодіодному освітленні, і це підтверджують численні позитивні відгуки!
ДАВАЙТЕ ОБГОВОРИМО ВАШІ ІДЕЇ

Світлодіодне вуличне освітлення

Виробниче підприємство «ДІОДІКА» зарекомендувало себе як перевіреного та надійного партнера на українському ринку освітлювальних приладів. Ми займаємося конструюванням, виробництвом, монтажем, налагодженням і подальшим сервісним обслуговуванням світлодіодного освітлення будь-якого масштабу і рівня складності. Асортимент нашої компанії включає в себе більше сотні найменувань світлової техніки власного виробництва: Вуличні світлодіодні світильники; Автономні світильники на сонячних панелях; Промислові світлодіодні світильники; Офісні світлодіодні світильники; Архітектурне освітлення фасадів будівель; Світлодіодні прожектори; Світильники для підсвічування ювелірних вітрин; Світильники для АЗС (автомобільних заправних станцій). При виробництві продукції ми використовуємо комплектуючі елементи провідних брендів, включаючи Osram, Cree, Philips, MEAN WELL та інші.
Показать больше.